Kekkilä Eesti OÜ

Kekkilä on sündinud armastusest õitseva aia vastu. Tänapäeval on Kekkilä Group aiandusvaldkonnas Põhjamaade turuliider kasvuturvaste, väetiste ja kattematerjalide tootegruppides.

Mairold Pajussaar, tehnikajuht, Kekkilä Eesti OÜ : „Starfeld on olnud professionaalne partner süsteemide hooldusel ja arendamisel. Tsentraalne imurisüsteem aitab meie töökeskkonda ilma suurema vaeva ja ajakuluta puhtana hoida. Tänu heale koostööle usaldame Starfeldile järgmise imurisüsteemi projekti loomise ja ehitamise, mille tulemusena valmib imurisüsteem perliidi transportimiseks tootmisesse.“

Kekkilä Eesti OÜ tehasesse on ehitatud Suomen Imurikeskuse OY poolt tsentraalsüsteem. Tsentraalsüsteemi torustik on viidud laiali kogu tootmishoone ulatuses. Erinevate tootmisseadmete juures on kiirliitmik, mille külge ühendada imurivoolik, et mugavalt mitmest kohast turbajäätmeid ja tootmise kõrvalprodukte kokku koguda. Starfeld on süsteemi järjepidevalt hooldanud ja täiendanud. Peagi projekteerime ja ehitame imurisüsteemi perliidi vastuvõtmiseks ja edasi suunamiseks tootmisesse.